Informacje dotyczące udostępniania moich treści i grafik

Moje utwory i grafiki są objęte prawami autorskimi, niemniej jednak możesz je udostępniać na swoich szkoleniach, stronach www, czy profilach w mediach społecznościowych pod pewnymi warunkami:

  • użytek niekomercyjny – zezwalam na nieograniczone i nieodpłatne udostępnianie grafik z oznaczeniem @StresKiler na grafice (nie wolno go usuwać) oraz podaniem źródła, jako streskiler.pl
  • użytek komercyjny (bezpośredni zarobek) – jeżeli chcesz użyć grafiki do reklamy, nadruku na kubku, koszulce, plakacie itp. i zarabiać na tym lub gdy chcesz udostępnić grafikę bez loga @StresKiler, skontaktuj się ze mną w sprawie wyceny przekazania części praw autorskich na e-mail kontakt@streskiler.pl

Jeżeli potrzebujesz grafiki wyższej jakości do użytku niekomercyjnego, skontaktuj się ze mną. Udostępnię Ci ją za darmo.

Bardzo Cię proszę o poszanowanie moich utworów i praw do nich. Ich powielanie, następnie modyfikowanie i wystawianie, jako własne będę traktować, jako naruszenie moich praw i jestem gotowa wejść na drogę prawną.